Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Takimin E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X Takimin e fundit moj un shum jom merziiit beso sun durova moj me lot me jan mbushur syt...

Afer vdekjes une jom qaste t'fundit nnuk kam nese vdes moj e dashur ti jeton me shpres
Ref...

2X Moos mi fshii kto lot ne sy qe pikojn per ty mos ngushllo se ndiikon vetem dhimbjen ti ma shton vetem dhimbjen ti ma shtooooonnnnnn...

2X Puthje e fundit moj e dashur zemren ma helmoj osht i fundit her e dashur qe un ty t perqafoj... Afer vdekjes une jom qaste t'fundit nnuk kam nese vdes moj e dashur ti jeton me shpres ...


Ky tekst u dërgua nga Elviraa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Takimin E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Takimin E Fundit".
3. Video është e këngës "Takimin E Fundit", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0