Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - U Shkatrum Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u shkatruumm fjalt e huja i ndegjum u shkatrum fjalt e huja i ndegjon se ti mua sme besove se te dua lumturien nuk jam aj qe ti mendon e tradhtar un sjam kan

sme besove se te dua lumturien nuk jam aj qe ti mendon e tradhtar un sjam kan un jam kan


lot e mi qe me pikojn per ty jam pa fat pa ty sun p obona rahat
kto lot e mi qem pikojn per ty jam pa fat pa ty sun po bona rahat

REF 4x
SE ti mua sme besove qe ta dua lumturien nuk jam aj qe ti mendon e tradhtar un sjam kan un sjam kan


Ky tekst u dërgua nga Xx


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - U Shkatrum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Shkatrum".
3. Video është e këngës "U Shkatrum", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0