Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - A Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Lamtumir sme the shkove vet me le zemra don mem plas kto fjal qe sun po ti flas befasuan moj veprimet e tua qe koht e fundit oj e dashur zdojshe mu takuar..

Ah zemra zemren mashkatron nuk edi pse zoti me la ne ket bot kur edi se tan jeten tashti kam lot.

Ah zemra zemren ma shkatron nuk edi pse zoti me la ne ket bot kurse un tan jeten tashti kam lot.

Dashnija mbaroj shpirti mbush me vaj e kaluara me mundon tu vajtu shpirtin ton mem lan o zot merma shpirtin e mamir te vdes dhe kto koht e veshtira une mos ti pres.

4x..Lamtumir mallkoj zemra ndoshta dot kesh fat ti me tjeter kan met vertet un se di sit jetoj pa ty.


Ky tekst u dërgua nga Dafina

Hysen Trubareva - A Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Zemer".
3. Video është e këngës "A Zemer", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0