Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Ne Fillim Te Marteses Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x Ne fillim te marteses jam bo shum pishman qe u martova me nje vajz qe zemra sma don...
2x Von von e kam zbulu qe pa ty sun jetoj ket gabim qe kam gabu mu shum me kushtoj...
2x Veq sa loti moj per mu ban ishull te lutem mos me mundo zoti me ka denu...
2x Beso merzija mshkatroj si vjet sikur kam qen qe per ty sun u martova hataja yt mu pom zen...
2x Kot e kam lotet tash me ti fshi qka te boj qe ne mes nesh qelloj fati zi..
2x Dashnija yt e dashur mu shum me befasoj smendova qe i martum de do te dashuroj...
2xSa her ty kur te shoh emrin sun ta thras e uli koken dhe du me plas e shkatrova jeten ne mal shkova veten me te qe nuk te zgjova un ty e zgjova tjetren.....


Ky tekst u dërgua nga Meleki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Ne Fillim Te Marteses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Fillim Te Marteses".
3. Video është e këngës "Ne Fillim Te Marteses", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0