Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Shum Te Kam Besu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum kam besu se ti me don por ti tjetrin dashuron kush te foli keq per mu aj njeri asht i denuar (x2)

shum kom vujt une per ty zemra ime tka dasht pa tradhti po ti shkove mla vetmi e tash lotete pikojn si shi

zemren time ma helmove shokun ti dashurove kur te pash dor per dore gjall moj ti me bohesh (2x)

Kto net pa ty shum me mundojn zemren pa ty smund ta qetsoj tash ti se di kom met vetmi me shkatrove moj pa shpirt (2x)

shum ko kam vujt une per ty zemra ime tka dasht pa ttradhti po ti shkove mla vetmi e tash lotetee pikojn si shi

zemren time ma helmove shokun tim dashurove kur te pash dor per dore gjall moj ti me bohesh


Ky tekst u dërgua nga Dj Mirsa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Shum Te Kam Besu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Te Kam Besu".
3. Video është e këngës "Shum Te Kam Besu", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0