Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Per Ty Krejt Normal Per Mu Kijamet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

pram ne sukuptum prap kto fjal fillun mez veti u pendum dhe kret u shkatrum un kesh i pa drejt ti reagove shpejt mi tha fjalet ren me ren qe askund nuk zun vend
:ref. per ty krejt normal e permu kijamet gjdo dit e pys veten ne fund ne fun si dot jet 2x
dey ktu un kam mri ma tan e un spo di nuk po kam guxim per lutje per pendim ne zemer mi pri po me jet si pi pajtesa dot kthehet ashtu dote jet
per ty krejt normal e permu kijamet gjdo dit e pys veten ne fund ne fun si dot jet 2x

ty krejt normal e permu kijamet gjdo dit e pys veten ne fund ne fun si dot jet 2x


Ky tekst u dërgua nga  edona

Hysen Trubareva - Per Ty Krejt Normal Per Mu Kijamet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Krejt Normal Per Mu Kijamet".
3. Video është e këngës "Per Ty Krejt Normal Per Mu Kijamet", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0