Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Boma Hallall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku ta mar at zemer e tkerkoj hallall
por ket rast qe u ndodh nuk ndimon as ni fjal te dash fjal e te dhash bes se me ty dot boj martes gjdo fjal e premtim u shendrun ne mashtrim

Ref. Ma ban hallall tjetren qe kam mar mamir i vdekur se sa i gjall te tjetra me trup me zemer tek ti a ne tok a ne qiell ku jam se di

sa peshon ni koder aq peshon dhimbja im at qe deshta u mashum mbeti veq ni kujtim me mall tan u martova e ti mbete beqaresh me hile ta kam ba dhe pse deshta imja tjesh \

Ref. Ma ban hallall tjetren qe kam mar mamir i vdekur se sa i gjall te tjetra me trup me zemer tek ti a ne tok a ne qiell ku jam se di


Ky tekst u dërgua nga Daffy

Hysen Trubareva - Boma Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boma Hallall".
3. Video është e këngës "Boma Hallall", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0