Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Alushi - Qe Ne Dhjete Vjece Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Qe ne dhjete vjece
more hallet se c'me rane
obobo cme vdiqi nena
moj martova babane

Nje burre qe mora
moj hallexhi me dhane
iku vate i shkreti
moj dhe mori dunjane

Ne kurbet qe vate
moj me hallet e tija
opo cu merua vendi
o s'kesh me cin te rrij

Erdhi moj prape erdhi
moj deshi perendia
opo cu bitisne hallet
moj kto hallet e mia


Ky tekst u dërgua nga Isi

Hysni Alushi - Qe Ne Dhjete Vjece
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Ne Dhjete Vjece".
3. Video është e këngës "Qe Ne Dhjete Vjece", por nuk këndohet nga Hysni Alushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Alushi:


Komente 0