TEKSTESHQIP

Hysni Alushi
I Love Cameria
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Love Cameria" kënduar nga Hysni Alushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky projekt lansohet në ekranet tona i përpunuar tejet mirë edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 13 Shtator 2013.