Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Hysni Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Morina

Erion Kameraj

Esat Maliqi

Artim Shyti

Jonuz Milushi

Qazim Gjoci

Rruzhdi Dervishi

Asman Hoti

Nikollë Gjini

Xhevdet Hysa

Tags: Hysni Gashi


Komente mbi këtë artist