TEKSTESHQIP

Hysni Klinaku
Rreth E Rreth I Rash Kosovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rreth E Rreth I Rash Kosovës" kënduar nga Hysni Klinaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.