TEKSTESHQIP

Hysni Klinaku
Kush Eshte Fajtor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Eshte Fajtor" kënduar nga Hysni Klinaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 4 Janar 2016, Hysni Klinaku publikon videoklipin "Kush Eshte Fajtor". Teksti u shkrua nga Milaim Islami.