TEKSTESHQIP

Hysni Klinaku
Ndalo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndalo" kënduar nga Hysni Klinaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, ky materiali muzikor finalizohet para publikut nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 16 Tetor 2016.