A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Krushë E Madhe 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hysni Zeqiri është një këngëtar i njohur. Një aktor i diplomuar, është Hysni Zeqiri, i cili hapat e parë në muzikë i hedh në vitin 2003, me këngën: "Ma kthe mallin në dashuri", e punuar nga Nexhat Macula, e publikar në radio. Ngjitja në skenë shihet në "Kosova Fest", me baldën "Hije në imazhin tim". Nga kjo kohë fillon avancimi edhe më tepër në botën e muzikës, ku këngë pas kënge, në vitin 2008 sjell albumin e titulluar "Hije në imazhin tim". Më datë 22 Shtator 2007, Hysni Zeqiri p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Krasniqi

Ergin Brahimi

Papushi

Acidi

Samir Aliu

Toni

Nani-Style

Astrit Bejta

Valon Rama

Driton Sopa


Tags: Hysni Zeqiri, Hysi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019