Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Hysni Zeqiri - Zgjohem Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/02/2016

2016-02-19T17:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zgjohem Me Ty" kënduar nga Hysni Zeqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hysni Zeqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hysni Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet