TEKSTESHQIP

Hysni Zeqiri
Unë E Dua Veç Atë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë E Dua Veç Atë" kënduar nga Hysni Zeqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.