TEKSTESHQIP

Hysni Zeqiri
Zgjohem Me Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zgjohem Me Ty" kënduar nga Hysni Zeqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj ky materiali muzikor u bë i disponueshëm tek fansat i punuar nga sfera vizuale me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 19 Shkurt 2016.