TEKSTESHQIP

Hysni Zeqiri
Te Pres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pres" kënduar nga Hysni Zeqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor u lansua tek publiku i punuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 19 Nëntor 2018. Komponimin dhe orkestrimin e punoi Ilir Tolaj, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Ilir Macastena.