A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I.C.R (Ilir Cania)

Tags: I.C.R, Ilir Cania Rapper, Ilir Cania, Icr

I.C.R (Ilir Cania) është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Më datë 28 Mars 2016, I.C.R (Ilir Cania Rapper) publikon videoklipin "Me Imazhin Tend Jetoj". Më datë 3 Mars 2017, I.C.R (Ilir Cania) publikon videoklipin "Ndihem Me Fat". Në Dhjetor 2017, I.C.R merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bingo Bossi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018