I.C.R (Ilir Cania)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Cania
BIOGRAFIA: I.C.R (Ilir Cania) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Mars 2016, I.C.R (Ilir Cania Rapper) publikon videoklipin "Me Imazhin Tend Jetoj". Më datë 3 Mars 2017, I.C.R (Ilir Cania) publikon videoklipin "Ndihem Me Fat". Në Dhjetor 2017, I.C.R merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bingo Bossi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sllimi

Don M1no

Art

Lony

V-Ton

Luxhi

Kamikazo

Last Daddy

Underground Mc

A Link


Tags: I.C.R, Ilir Cania Rapper, Icr

Krijo Një Kartolinë