Më mbaj mend (për 1 muaj)

I Panjohuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: I Panjohuri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, I Panjohuri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Ti Nuk E Di". Më datë 10 Gusht 2014, I Panjohuri publikon videoklipin "Erresire". Më datë 17 Gusht 2014, I Panjohuri publikon videoklipin "Gabimet Tona", në bashkëpunim me Adi Mc. Më datë 25 Dhjetor 2014, I Panjohuri publikon videoklipin "Gjithmone Do Te Dua". Teksti i këngës u shkrua nga I Panjohuri. Më datë 22 Shkurt 2015, I Panjohuri publikon videoklipin "Stil I Nxehte", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Gazeta E Rruges

☆☆☆☆☆

Targa I Panjohurii

☆☆☆☆☆

Te Shikoj

☆☆☆☆☆

Jet Pa Kuptim

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: I Panjohuri

Komente 0