Më mbaj mend (për 1 muaj)

I2rejt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  248
  • Emri i Vërtetë:
  • Imer Ademi
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: I2rejt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Imer I. Ademi ( I2rejt ) Më datë 6 Maj 2011, I2rejt publikon videoklipin "A Po Ju Pelqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Krijel Flexy

Ex Wolf

Mistiku

Kia

Blake

Narly

Escobars

Buta

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Tags: I2Rejt, Imer Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet