A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibadete Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ibadete Arifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Ibadete Arifi merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Rrjedh Në Këngë E Ligjerime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dea Sabriu

Sijeta Hoti

Fjolla Elmezi

Argjenta Ferati

Xhenis Dhima

Ermira Ahmeti

Xhulia Xhima

Alina Shehu

Arbnora Bahtijari

Alisia Xhameta


Tags: Ibadete Arifi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019