Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibish Krasniqi - Çdo Punë Nis Me Bismillah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I gjith njerzimi ne ket Bot
Te gjith e kem vetem nji Zot
Qdo e mire qe na vjen
Prej Allahut na e kem

Musafir jem n ket jet
Te mendojm per Ahiret
Te sillemi mire ne mes veti
Qe ta duam njeni tjetrin

Refreni:

Qdo pun e nismi me Bismilah
Te falemi ty o Allah
Ti na solle ne ket jet
Na udhezo ne rrug te drejt

Keshtu ka than i yn Profeti
I dashuni i Zotit Muhamedi
Ne hadith te Kuranit
Qe i zbriti prej Allahut


Preke koken o insan
Harron familjen bab dhe nan
Veq pun tkqija ti mendon
Harron Allahun gjithqka bon

Refreni:

Qdo pun e nismi me Bismilah
Te falemi ty o Allah
Ti na solle ne ket jet
Na udhezo ne rrug te drejt


Ky tekst u dërgua nga ilvir krasniqi

Ibish Krasniqi - Çdo Punë Nis Me Bismillah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çdo Punë Nis Me Bismillah".
3. Video është e këngës "Çdo Punë Nis Me Bismillah", por nuk këndohet nga Ibish Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibish Krasniqi:


Komente 0