Ibish Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Ibish Shala është një këngëtar i njohur. Ka disa vite që këndon nëpër ahengje të shumta familjare, duke u bërë shumë i kërkuar. Më datë 2 Prill 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Je Si Rrush". Më datë 29 Korrik 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Ti Je Fati Im". Më datë 28 Tetor 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Të Pres". Kënga është një baladë për të gjithë adhuruesit e tij, pikërisht në stinën e baladave, stinën e vjeshtës. Kënga është aq zemërthyese dhe e inte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Bashkim Rodoni

Muhamer Duraku-Meli

Arjan Effecti

Ramiz Jusufi

Renis Lela

Mc Mitrovicali

APG

Gilan G


Tags: Ibish Shala

Krijo Një Kartolinë