A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibo Buzoli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ibo Buzoli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B dhe reggae. Më datë 21 Maj 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Shum Je Nxhe". Më datë 23 Qershor 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Mir Po Dokesh", në bashkëpunim me Emrah Buzoli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valon Krasniqi

8kg

Seli

Mc Brati

Don Pate

Leonard Alija

Melache

Drilond Tahiri

Gjend

Kadir Sojeva


Tags: Ibo Buzoli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019