Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Mucaj

Tags: Ibrahim Mucaj

Vendlindja: Tropoje   
Ibrahim Mucaj është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij. Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017