Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Ibro Deliu
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ibro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2016 Ibro është zgjedhur nga revista italiane “Style Leaked” për stilin unik të tij, saktësisht si një nga pesë meshkujt e Evropës që ka stilin më interesant të syzeve. Ndërsa, nga revista amerikane “The Via Magazine” ai u komentua për fotot artistike duke e veçuar nga artistët tjerë shqiptarë. Jo vetëm stili i tij ka qenë i vlerësuar ndërkombëtarisht. Revistat e njohura e kanë cilësuar atë si një nga artistët që do të sjell një frymë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ricku

Pimpex

Dr.Ree

Nitinjo

Aga B

Dion

Totti

Liil Craizy

Ar Wolf

Mc Qlira

Tags: Ibro, Ibro Deliu, Ibro Deli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet