Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibush Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Ibush Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Qershor 2019, Ibush Gashi publikon videoklipin "Latina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leonard Guci

Gen Gashi

Arion Gashi

Rrahman Gashi

Upss Niki

Azy

Mc Brati

Isak

Ismail Elezi

Seli

Tags: Ibush Gashi, Iboo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet