Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ice-b - Ala Jena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ala Jena".
3. Video është e këngës "Ala Jena", por nuk këndohet nga Ice-b.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ice-b - Ala Jena  (Feat. Cadox & B'toon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Cadox

Featuring

B'toon

19/04/2012

2012-04-19T17:56:59+00:00ice-b - cadox - b-toon (yeeaahh) T.G.B Records

Ref: iCe-b

apet na po vina . vina per me kall (eyy )
shum po thojn u zhduken ala jena gjall (howw)
folni a ka dikush qe na nal
per me bo sene tforta na jena trrall (haa )

RaP .1. ice-b

qe ice-b u kthy. prap me ni sen tri ..(eyy)//
qoni durt nalt nalt . kush po don me ni //
qdo dit un pe bi ..ka ni risi per ty //
kejt veni kallet .. sa her une vii .jeaah.//

jom jom i ftoft ..kur duhet e boj nxeht //
kur po thoni. ku met .. un kthena apet (aha)//
tash nuk jom vet.. me 2 dosta bojm termet//
spo vesin mo kush jem.. po na njeh ni milet //

ti zemer qe po rrin.. qu kce pak livrit //
kur e ki ngat ice-b.n ..shum mos u halit//
ngoje qit bit .. dil jasht pak chillit //
merre ni pije Free ..se shum je njersit //

Ref: ice-b

apet na po vina vina per me kall (eyy )
shum po thojn u zhduken ala jena gjall (howw)
folni a ka dikush qe na nal
per me bo sene tforta na jena trrall (haa )


RaP.2.Cadox

a pe nin sa fort un pe boj.. a pe sheh qysh nkom po tqoj //
a po tdoket po tranoj.. kshyr lyp po ska nisoj //
ice-b .cadox .me b'toon . ktu tash jon ka vin //
sa her zonin na nin.. shum sene treja bim //

jom i t'ri ngoje senin qysh bon.. bum (bum bum )//
femrat ma tmira ala jon ka unn (eyy)//
hi pak si shpejt.. tjert thojn jo ti jo un //
kadal mos u shtyni.. ky sen oo club kanunn (aha)//

u bo kejt tim. pi timit sen nuk jom tu paa //
shuni veq pak nalnu.. njona ngrep do me ra //
qishtu e boj nxet qohesh edhe ti e bon kiamet //
tash ti po mnjeh.. qysh e kom emrin hiq mos vet (yeeaa)//

Ref: ice-b

apet na po vina . vina per me kall (eyy )
shum po thojn u zhduken ala jena gjall (howw)
folni a ka dikush qe na nal
per me bo sene tforta na jena trrall (haa )

RaP.3.B-Toon

b-toon apet u kthy ..me bo fort me ni sen tri //
kerkush mos koft me mu.. kejt ka un kom mi kthyy //
ti tash po thu.. qe un shum shpesh po vi //
mikrofoni po mlyp vet.. po thot pa ty sun rri //

kah un jon kthy kejt ..senet e forta //
me 1 hit tridhet toka ..tsilli si me rrota //
boj hip hop shoki jem ..kshyri ngoj qito nota //
nalu ngoma zonin.. per mu qoj njo 2 gota //

kapi thej kejt perpara .. ti sha i ki //
kur ti hi kti seni.. une nuk di mu ngi //
un jom i qart.. po po.. un kom talent ahaa //
kur e nin zonin tem.. normal qe tlon ment //


Ref: ice-b

apet na po vina . vina per me kall (eyy )
shum po thojn u zhduken ala jena gjall (howw)
folni a ka dikush qe na nal
per me bo sene tforta na jena trrall (haa )


Ky tekst u dërgua nga toon
Më Shumë Këngë Nga Ice-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet