A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ido Tatlises

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Ido Tatlises është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. İdo Tatlıses, Tatlıses Tv'de çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında DJ'lik ve Tatlıses Kebap'ın işletmesini yapmaya başlamıştır. 2014 yılının Haziran ayında "Sonsuz Teşekkürler" adlı ilk teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Sonsuz Teşekkürler" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2014 yılının Kasım ayında "Satır Satır" adlı ikinci teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Satır Satır" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılının Mart ayında "Kaç Kere" ad...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


  • Hitet e fundit:

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Pietro Lombardi

Diego Gonzales

Pablo Alboran

Jencarlos

Alvaro Soler

Sebastian Yatra

Çağatay Ulusoy

Joe Dassin

Ceza

F-Raz


Tags: Ido Tatlises

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019