Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Igzidora Gjeta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Igzidora Gjeta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Igzidora Gjeta eshte një kengetare e vogel por ka një zëte mrekullueshem. Ajo ka deshir te sfidohet dhe per atë ajo eshte pjesnarese ne shume e evenimente muzikore. Igzidora ka qene pjesmarese edhe ne spektaklin muzikor per talent të vegjël "Gjeniu i vogel" në edicionin e 6. Ajo arriti deri ne naten e 8. Nga kjo gare u eleminua pas sfides me Kllarisa Toci. Disa prej këngëve që ajo kendoi tek Gjeniu i vogel janë: "One and only", "Perheps", "I su...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Dea Sabriu

Alisia Xhameta

Xhulia Xhima

Flaka Zeneli

Donika Zhushi

Fjolla Elmezi

Ambra Troplini

Estela Nikoliqi

Dhurata Haliti

Tags: Igzidora Gjeta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet