Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ilahi Te Ndryshme

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  163
Ilahi Te Ndryshme është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Winx Club

Kenge Arbereshe

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Përmetare

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut


Tags: Ilahi Te Ndryshme, Ilahi Shqip, Ilahi

Ilahi Te Ndryshme në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet