Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilahi Shqip - Ah Moj Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

ëhhhhëhhhh: Kur i kujtoj vllezrit n'Irak se per qdo dit po derdhen gjak vazhdimishta luftohet pra dretsishta x2
duro her : Ah moj jetë sa e merzitshme me gjak derdhje te per ditshme me viktima te nje pas njeshme
: Ah moj jet sa e kendshme... Nenat tona atje vriten femit te vegjel atje priten
Derdhet gjaku i pa i meshir Ah moj jet sa e veshtir
Derdhet gjaku pa meshir... : Ah moj jetë sa e merzitshme me gjak derdhje te per ditshme me viktima te nje pas njeshme
: Ah moj jet sa e pa kendshme... Pse gjuhet tona 'dua' nuk bejm Pse si bojm fat Pse duart tona nuk i ndihmojm vllezrit qe luftojm Pse duart nuk i ndihmojm vllezrit po i luftoj : Ah moj jetë sa e merzitshme me gjak derdhje te per ditshme me viktima te nje pas njeshme
: Ah moj jet sa e pa kendshme... Selam Alejkym...


Ilahi Shqip - Ah Moj Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Jetë".
3. Video është e këngës "Ah Moj Jetë", por nuk këndohet nga Ilahi Shqip.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilahi Te Ndryshme:


Komente 0