Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilahi Shqip - Vdekja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ate do te shijoj cdo njeri qe lind
Ate qe femijen le pa prind
Ajo qe len prindin pa femij
Ajo do te na ndaj mua dhe ty
Ajo qe len prindin pa femij
Ajo do te na ndaj mua dhe ty
Ajo i ndan njerzit qe shum duhen
Ajo i mer edhe ato qe shum ruhen
Ajo qe te gjith ikin prej saj
Ajo te mer me faj e pa faj
Ajo qe te gjith ikin prej saj
Ajo te mer me faj e pa faj
Ajo cdo her te vjen ne befasi
Ajo qe de gjen pa u pregadit
Ajo ndal frymen dhe ty mbyll syt
Ajo qe te gjen pa u pregafit
Ajo ndal frymen dhe ty mbyll syt
Ate nuk ka njeri qe se beson
Ate ska gjalles qe se perjeton
Ate qe pak kuhs po e kujton
Eshte e hidhur ajo knaqesit i shkateron
Ate qe pak kush po e kujton
Eshte e hidhur knaqesit i shkateron
Ajo qe forca prap nuk mund ta kthen
Per te paraja fare nuk vlen
Ne te jo askush smund ta ndermjeteson
Ajo zvjen para kohe as nuk vonon
ne te smund te ndermjetson
Ajo zvjen para kohes as nuk vonon
Ajo prish planet qe i planifikon
Ajo pkut shpresat qe ty i enderron
Ajo qe prej saj nuk mund te ikesh askund
Ajo cdo gje kesaj bote i jep fund
Ajo qe prej saj smund te ikesh asnkund
Ajo cdo gje ksaj bote i jep FUND


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Ilahi Te Ndryshme:


Komente 0


Ilahi Shqip - Vdekja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekja".
3. Video është e këngës "Vdekja", por nuk këndohet nga Ilahi Shqip.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.