A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilda Krama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ilda Krama është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Nëntor 2018, GSIIM publikon videoklipin "About Love", në bashkëpunim me Ilda Kramën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Flutura Babaj

Greta Azizi

Albulena Berisha

Laureta Hasani

Erina Sherifi

Erleta

Merita Hasani

Alina Shku

Shkurta Selimi


Tags: Ilda Krama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019