Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ilda Merkuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ilda Merkuri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ilda Merkuri është një prezantuese e talentuar, por edhe një këngëtare sharmante, e cila ka realizuar disa klipe muzikore. Nuk ka shumë kohë që është shfaqur në tregun muzikor, por në këto kohë ka lënë gjurmët e veta. Muzika për të është një hobi dhe e tillë do të mbetet. Në Maj 2004, Ilda Merkuri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Rutina". Në Maj 2012, Ilda Merkuri merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Cdo Nate". Më datë 14 Dhjetor 2013,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Laci

Maria Duka

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kosovare Xhoni

Blerina Osaj

Dr.Nice

Albina Jakupi

Viki

Anisa Dervina

Albina Xhons

Tags: Ilda Merkuri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet