Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilia Basho & Lot Kurbeti - Kemi Lindur Zoterinj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

nene moj shqiperi
lagje ste kam mire te mos
jam i qe ike ti fales
lagje ste kam mire te mos
jam i qe ike ti fales


Ky tekst u dërgua nga Kemi Lindur ZoterinjIlia Basho & Lot Kurbeti
Publikimi: 03/08/2018
Muzika: Ilia Basho
Orkestrimi: Vani Rushiti


Ilia Basho & Lot Kurbeti - Kemi Lindur Zoterinj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kemi Lindur Zoterinj".
3. Video është e këngës "Kemi Lindur Zoterinj", por nuk këndohet nga Ilia Basho & Lot Kurbeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilia Basho:


Komente 0