Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Iliada Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Iliada Entertainment është një produksion shumë i njohur. Iliada Entertaniment është një nga produksionet më prestigjjoze dhe profesinale në vend. Iliada Entertainment sjell në treg shumë albume, këngë si dhe mbron të drejtat autoriale të këngëtares Adelina Ismaili në youtube....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Jehona

Produksioni Ximi

Manti

Entermedia

Fabrika

EMF Creative

Albeni

Exe

Produksioni Yjet

Kastrati


Tags: Iliada Entertainment

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet