Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliada Entertainment
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Iliada Entertainment është produksion shumë i njohur. Iliada Entertaniment është një nga produksionet më prestigjjoze dhe profesinale në vend. Iliada Entertainment sjell në treg shumë albume, këngë si dhe mbron të drejtat autoriale të këngëtares Adelina Ismaili në youtube.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist