Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ili Blackout

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ili Blackout është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Dhjetor 2014, Ilinjo merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "About The Money", në bashkëpunim me Sivi. Më datë 26 Dhjetor 2018, Ili publikon videoklipin "P.M.L.Y". Më datë 6 Korrik 2019, Ili & Sivi publikojnë videoklipin "Dollar". Teksti i këngës u shkrua nga Ili Blackout. Produksioni audio u realizua nga Sivi Beats. Më datë 22 Janar 2020, Sivi, Matolale, Ili & Rio Zaffa publikojnë videoklipin "Blocka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Niku

Legjenda

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Lil Ami

Wllatki

Agon Nimani

Bigg V

Tags: Ilinjo, Ili Blackout


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet