A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilion Kraja

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Ilion Kraja is a young writer. Pershendetje, une jam Ilion Kraja. Kohen e kaloj me shume me shoket e mi. Me pelqen shume te luaj fotboll, por me pelqen dhe te shkruaj poezi dhe tekste kengesh....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Arbër Voci

Albrim Isufi

Rilind

Flavio Hima

Enis Haziri

Lorik Dulla

Malsor Basha

Ajsel Boja

Paolo Pupi

Labinot Feka


Tags: Ilion Kraja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019