A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir PPJ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Ilir PPJ është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai banon ne Lyon te Frances. Më datë 5 Korrik 2018, Ilir PPJ publikon videoklipin "Manny". Më datë 1 Shtator 2018, Ilir PPJ & Kurti publikojnë videoklipin "Prej Shkodres". Më datë 5 Nëntor 2018, Dijonis Biba & Ilir PPJ publikojnë videoklipin "Bella". Më datë 21 Dhjetor 2018, Ilir PPJ publikon videoklipin "Hasta La Vista Freestyle". Më datë 15 Mars 2019, Ilir Ppj publikon videoklipin "Señorita". Më datë 19 Maj 2019, Ilir PPJ publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flori ABG

Arjan Rrahmani

THUG1

4NI

ANI (RapBoy)

ELAI

Double-K

Jetmir Salihu

Gabu

Nikinjoo


Tags: Ilir Ppj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019