Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Zgjimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Gjume nuk ka gjume, ecim para vlla
Gjume nuk ka gjume, as nate jo nuk ka,
as nate jo nuk ka. (X2)

Heej Sharrit dielli del, ngjitu majav trim,
Ska vaj as lot e nesermja lind sot. (X2)

Heej dridhet dhé e atdhe toke me nda nuk kemi..
Prushit leter ecim zbathur me t'bukur do jemi.
Do t'jem ata qe duam.. NXITO VLLA, KTHIM MBRAPA SKA. (X2)

Gjume nuk ka gjume, ecim para vlla
Gjume nuk ka gjume, as nate jo nuk ka,
as nate jo nuk ka. (X2)

Heej Sharrit dielli del ngjitju majav trim,
Ska vaj as lot e nesermja lind sot. (X2)

Heej dridhet dhe e atdhe tok mendo nuk kemi..
Prushit leter ecim zbathur met bukur do jemi.
Do t'jem ata qe duam.. NXITO VLLA KTHIM MBRAPA SKA. (X2)


Ky tekst u dërgua nga Bekim Sh.

Ilir Shaqiri - Zgjimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjimi".
3. Video është e këngës "Zgjimi", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0