A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Suku (Likja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ilir Suku (Likja) është një këngëtar i njohur. Më datë 22 Prill 2010, Ilir Suku (Likja) publikon videoklipin "Ne Kurbet E Ne Athine". Më datë 15 Nëntor 2016, Ylli Baka & Ilir Suku (Likja) publikojnë videoklipin "Vera E Bekuar". Më datë 7 Mars 2019, Ylli Baka & Ilir Suku (Likja) publikojnë videoklipin "Shoku Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Orhan Zeneli

Chika

Viagra

Kacho

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Breaker G


Tags: Ilir Suku, Likja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019