A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilira Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Ilira Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Ilira Gashi merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Shoku Im Me I Ngushte". Në Nëntor 2010, Ilira Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Tek". Në Qershor 2011, Ilira Gashi merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Enderr". Më datë 9 Nëntor 2018, Alle Farben & Ilira publikojnë videoklipin "Fading". Më datë 29 Mars 2019, Ilira publikon videoklipin "Do It Yourself"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Bora Fera

Liridona Sinani (Dona)

Jona Koleci

Kristine Elezaj

Juna Manaj

Anisa Dervina

Kristela Gjoka

Blerina Osaj

Donjeta Krasniqi


Tags: Ilira Gashi, Iliria Gashi, Ilirie Gashi, Iliria

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019