Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Sikur Trupi Pa Shpirt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S'ishte ënderr ishte shumë e vertetë
të besova ti e mbyte një jetë
nese t'shof ndonje dite
do ta them veq një fjalë
sa t'jam gjallë n'këte jetë
kur s'kam për ta fal

Sikur trupi pa shpirt
un pa ty tash kam mbetë
sa shumë të kam dasht
e ti me harrove krejt

Sa shumë ëndrra e sa shumë dashuri
nuk jan bashk në kët botë plot lakmi
veq ata me kuptojn
që kan dasht me gjithë shpirtë
dashuria ime
prej teje se kam prit

Sikur trupi pa shpirtë
un pa ty tash kam mbetë
sa shumë të kam dashtë
e ti me harrove krejt....Publikimi: 29/09/2012Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0


Iliret - Sikur Trupi Pa Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Trupi Pa Shpirt".
3. Video është e këngës "Sikur Trupi Pa Shpirt", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.