Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Kazanova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mesnata troket, program mbaron
Në shtëpinë e saj premiera fillon
Pritet në vikend, shpirti e përmend
Rastin e shikon në gosti më thërret

Kënga sikur noton është kjo natë e vonë
Një mijë e një net Kazanova shpejton
Rast I lindur për ne, vetëm për ne
Më kërkove mbi re dhe ja ku më ke

Hesht, t’lutem hesht dikush po troket
Nëse mami vjen vaj halli për ne…

SOLO

Pllazma keks, çaj pë mëngjes
Kazanova shkon, Kazanova të vjen
Në çdo rast, pë çdo vikend
Numëro deri në dhjetë dhe ja ku më ke

Hesht, t’lutem hesht dikush po troket
Nëse mami vjen vaj halli për ne…Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilirët
Publikimi: 03/02/2009
Teksti: Luan Tashi


Iliret - Kazanova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kazanova".
3. Video është e këngës "Kazanova", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0