Audio

Iliret - Kthehu Prap O Vella I Motres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/10/2012

2012-10-16T15:26:55

Këngë e albumit:

"Moj Kosove"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Prap O Vella I Motres" kënduar nga Iliret.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Iliret i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...