Official Video

Iliret - Jeta Në Gurbet  (Feat. Beni Baksi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2014

2014-04-03T20:18:34

Featuring

Beni Baksi
Iliret
Kur jam nisur ne mergim
Me nje valigje nrrug pa kthim

Beni baksi
Me dy pika lot ne sy
Me zemer te thyer tkam lan ty

Ref 2x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shpirt un jan dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu

Iliret
Skam fuqi me te ndryshoj
Skam ku te fle e ku te shkoj

Beni Baksi
Nga lekura smund te dal
Un do te kujtoj me mall

Ref 3x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shoirt un jam dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu


Ky tekst u dërgua nga Besarta
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...