Audio

Ilirët - Me Mua S'ka Loje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2012

2012-03-23T23:50:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mua S'ka Loje" kënduar nga Ilirët.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilirët i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...